...

Kontakt

Jeśli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli masz pytanie lub chciałbyś się z nami skontaktować, prosimy o kontakt przez formularz na naszej stronie lub poprzez poniższe dane kontaktowe:

email

biuro@kruczek-solutions.pl

Telefon

+48 600 232 618

Dane Firmy

Edbud Edmund Kruczek
NIP: 9690244232

Adres

ul. Kolejowa 23 44-164 Rzeczyce

Wyślij zapytanie!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Nasz zespół profesjonalistów jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci stworzyć wymarzoną stronę internetową. 

Najczęsciej zadawane Pytania:

Nasze projekty realizujemy od podstaw. Oznacza to, że możemy wykonać również grafikę i logo. Jeśli posiadasz własne materiały to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z nich skorzystać.

Zależy to od typu usługi. Wykonanie podstawowej strony typu wizytówka to maksymalnie 5 dni roboczych.

Bardziej zaawansowane projekty wymagają dłuższego terminu realizacji.

Zależy nam, aby każda strona wyglądała perfekcyjnie, a klient był zadowolony z wyników naszej pracy. Jeśli będziesz chciał wprowadzić jakieś zmiany, nie ważne ile- skontaktuj się z nami, jesteśmy do twojej dyspozycji!

Pierwszym etapem jest rozmowa, podczas której poznajemy Twoje potrzeby, a następnie omawiamy ustaloną koncepcję. W dalszej części prac wspólnie tworzymy specyfikację strony- dokument, w którym dokładnie opisano Twoje oczekiwania, koszty utworzenia strony oraz termin jej wykonania. Od tego momentu działamy już sami, a ty będziesz mógł w każdym momencie zobaczyć efekt naszej pracy oraz wprowadzić poprawki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.